W jaki sposób wykonuje się nadruki na balonach

Balony reklamowe są bardzo popularnym gadżetem reklamowym, zwłaszcza w okresie letnim. Doskonale sprawdzają się na festynach, piknikach i terenowych promocjach. Balony zawsze przyciągały dzieci i reklama na nich niekoniecznie musi być skierowana do najmłodszych.

źródło: sxc.hu

źródło: sxc.hu

Wręczając dziecku balonik mamy pewność, że zanim wróci do domu przemaszeruje z nim przez pół miasta, a po drodze spotka wielu odbiorców reklamy. Zapewne zastanawialiście się już nie raz w jaki sposób powstają nadruki na balonach. Do wykonania nadruku na balonach jest potrzebna specjalna maszyna, do której najpierw załadowuje się balony, następnie podmuchem powietrza napełnia się je i kiedy są pełne jest wykonywany na nich nadruk, następnie nadruk na balonie ekspresowo się suszy, potem wypuszcza się z niego powietrze i gotowe. W zależności od rodzaju maszyny istnieją różne możliwości wykonywania nadruku. Jednak najczęściej wykonuje się nadruki jedno i dwu kolorowe.

Poniżej zamieszczone są  filmy, na których widać w jaki sposób powstaje nadruk na balonach. W zależności od maszyny proces przebiega nieco inaczej.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Podobne artykułyKomentowanie zablokowane.