Podkładki pod mysz

Ten gadżet reklamowy z pewnością gości na prawie wszystkich biurkach. Dzięki niemu zabezpieczamy biurko przed wytarciem mało estetycznych plam, co szczególnie doceniają osoby spędzające większość swojej dniówki przed komputerem. Podkładki pod mysz mogą nieć nie tylko różny kształt, ale mogą też być wykonane różnymi technikami.

źródło: sxc.hu

źródło: sxc.hu

Najbardziej popularne rodzaje podkładek

  • Standardowe podkładki pod mysz są wykonane z trzech warstw, pianka o grubości 2 mm, offsetowa wkładka z nadrukiem CMYK,przeźroczysta folia z delikatną fakturą
  • Podkładki flexi są wykonane zadrukowanej z pianki PCV o grubości 1,5 mm. Druk z palety CMYK.
  • Podkładka kalendarz, każdy miesiąc jest nadrukowany na osobnej kartce, według indywidualnego projektu, na górze podkładki znajduje się przeźroczysta folia o delikatnej fakturze. a spód wykonany jest z pianki PCV o grubości 1 mm. Kalendarz jest przytwierdzony do korkowego grzbietu, dzięki czemu wyrywając kartki z poszczególnymi miesiącami podkładka wciąż jest w całości.
  • Podkładka z nadrukiem UV, ta podkładka jest wykonana z dwóch warstw, spód z szarego lub czarnego PCV nie grubszego niż 2 mm i z góry wykonanej z przeźroczystej foli na którą bezpośrednio jest naniesiony nadruk w kolorach CMYK.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Podobne artykułyKomentowanie zablokowane.